Product Details:
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | V M Corporation |
| Inner Diameter | 30 mm |
| Outer Diameter | 32 mm |
| Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
Product Details:
| Material | Stainless Steel |
| Brand | V M Corporation |
| Usage/Application | Pipe Fitting |
| Inner Diameter | 36 mm |
| Outer Diameter | 38 mm |
| Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |